Вантажоперевезення ЕКСТРА ЕКОНОМ

Содержание:

Вантажні транспортування замовляють індивідуальні покупці, підприємства, виробники. Ця робота популярна в Україні. Дуже якісні вантажоперевезення створить наша компанія ЕКСТРА ЕКОНОМ. {У нас|У нашій компанії|Тут|можна замовити транспортування багажів різного призначення, розмірів та обсягу. Ми даємо гарантію на відмінну якість послуг, оперативність та комфортні розцінки.

Послуги нашої фірми

Наша автотранспортна організація ЕКСТРА ЕКОНОМ має значний виробничий досвід в ​​організації вантажних транспортувань. Ми даємо гарантію на збереження транспортованих цінностей, товарів, багажів. Наш підприємство розташовується у Столиці, перевезення багажів здійснюється по столиці України, а також в інші міста країни.

У нашій організації функціонують професійні вантажники, шофери, перевізники. Це експерти, які мають величезний практичний досвід в області доставки вантажу. В автопарку є транспортні засоби різної потужності. Перелічене допомагає мінімізувати витрати замовника. Доставка багажіввиконується на привабливих умовах:

 • Оформити замовлення на муніципальні та міжміські перевезення вантажів можливо за економічними цінами.
 • Експлуатуються нові автотранспортні засоби з корисними кріпильними, такелажними механізмами.
 • На нашому порталі вантажоперевезень можливо оформити замовлення на транспортування товарів різного призначення у оптимальний час. Заявки приймаються за графіком 24/7.
 • Крім водія зі своїм вантажним авто у Києві у нас можна замовити упаковку, складання та демонтаж, розвантаження та підняття на поверх.
 • При проведенні автоперевезення багажу використовуємо особливий спосіб. Підбирається оптимальний шлях авто перевезення, логістика ретельно продумується.
 • Вартість послуги транспортування фіксована, не |змінюється у процесі виконання замовлення.

Серед ресурсів перевезення вантажів наш ресурс максимально просто змальовує функцію доставки, ціни та параметри. Задумавши доставити багаж з найменшими витратами, наш менеджер допоможе вибрати відповідний тип транспорту. Попутна перевезення зменшує ціну вантажоперевезень.

Вантажне таксі

Наша компанія надає послуги вантажного таксі на привабливих критеріях. Крім цінностей, товарів автотранспортний засіб може провезти аналогічно пасажирів. Майже завжди близько з шофером є 2 вільні місця. Це дає можливість супроводжувати вантаж. У нас можна замовити мотоевакуатор, автотранспорт для переїзду, зміну офісу і т. д. Послуги таксі для вантажних транспортувань нашої команди характеризується поруч позитивних якостей:

 • Вантаж. таксі подається за потрібним місцем протягом 30 хв.
 • Супровід допускається для 2 пасажирів. У разі, якщо найняти команду вантажників, то для клієнта виділяється одне місце.
 • Таксі перевезення вантажів може переміщати незначні вантажі, як наприклад, одну машину для прання.
 • Обходится вантажне таксі у Києві за доступною ціною. Розрахунок вартості робиться по протяжності, що проїжджає машина, а не за витраченим періодом.

Тут можливо замовити на дешеве вантажне таксі, мотоевакуатор в Києві та інших містах України. Ми вам перевеземо багаж та автопасажирів з аеропорту або вокзалу, під час переїзду, товари з супермаркетів та будівельних он-лайн магазинів, домашню техніку.

Переїзд

Щоб привезти речі на нове місце, потрібна комплексна організація переїзду . Наша організація має великий досвід у цій сфері. Ми виконаємо за доступною ціною офісний, промисловий, дачний, квартирний переїзд у Києві, Одесі, Запоріжжі, Дніпрі та інших містах України.

Ми виконуємо транспортування за повним циклом у режимі 24/7. Наша компанія ручається, що всі речі будуть професійно завантажені в транспорт. Протягом перевезення цінностей у Києві та інших містах продумується маршрут. Це забезпечує швидку, захищене транспортування. На нашому сайті присутнє все важливе, для того, щоб перевезти офіс, магазин, індустріальний об’єкт. можливо оформити замовлення на заміський або квартирний переїзд під ключ. Всі турботи, відповідальність за безпеку речей, техніки бере на себе наше підприємство. Точно також можливо оформити замовлення на переїзд в інше населений пункт.

Під час організації перевезення багажів у Києві наша фірма використовує газелі з короткою та довгою базою, максі- та мінібуси . Крім того у нашій службі переїзду є вантажний транспорт Mercedes, MAN, Nissan, Tata.

Попутні вантажоперевезення по Україні

Попутні вантажоперевезення допомагають поліпшити витрати замовника. У нас можливо замовити перевезення вантажів по Україні до 2 тонн, вартість яких буде прийнятною для замовника. Автотранспорт, який перевозить речі, продукти буде заїжджати попутно до декілька міст. Це добре зменшує ціну послуги для клієнта.

У нас можна оформити замовлення на вантажне таксі в Білу Церкву, Дніпро, Львів та інші населені пункти держави. Наша фірма відправимо абсолютно будь-які типи продуктів, речі, цінні речі, за винятком небезпечних та заборонених. Ми організуємо вантажоперевезення в Одесу, Полтаву, Черкаси та інші регіони. Попутні перевезення можна оформити замовлення на для наступних цінностей:

 • будматеріали;
 • обладнання;
 • металоконструкції, вироби з металу;
 • персональні предмети;
 • меблі, дзеркала, скло;
 • сейфи;
 • оснащення;
 • продукти харчування;
 • багато іншого.

Перевезення вантажів у Львів, Київ, Рівне та інші населені пункти здійснюються дуже швидко. Вартість безпосередньо залежить від виду та величини вантажу, віддаленості місця прибуття, тяжкості робіт з навантаження і завантаження і т. д.

Автомобільні вантажоперевезення

Однією з поширених послуг у великих містах є авто транспортування. Логістика продумується з розрахунком багажу, транспортної розв’язки, захищеності та деяких інших моментів. По будьякому місцю здійснюється оперативна доставка будівельного матеріалу, електроніки, предметів меблів та інших товарів.

Наприклад, можна оформити замовлення на доставку з Епіцентру або іншого гіпермаркету у оптимальний вам час. Немає потреби довго чекати, щоб транспортувати морозильник або машину для прання. В різний район міста покупки будуть доставлені у короткі строки часу. На нашому сайті також можливо замовити транспортування нестандартних багажів у Києві, Одесі, Львові і т. д. Ми здійснимо транспортування меблів, організуємо перевезення персональних речей, сейфів, обладнання. Вартість безпосередньо залежить від наступних факторів:

 • маса та розмір предмета;
 • термін здійснення заявки;
 • наявність додаткових характеристик у вантажу (ніжний, що швидко псується, нестандартний тощо);
 • кілометраж;
 • особисті прохання споживача;
 • використання додаткових заходів щодо забезпечення цільності вантажу.

Відлік часу організації роботи настає з початку прибуття автотранспортного засобу на об’єкт, де здійснюється завантаження. Ми маємо значний практичний досвід перевезення неміцних, швидко псуються продуктів, предметів меблів, скляних та дзеркальних предметів. Наша фірма даємо гарантію на, що майно будуть привезені своєчасно, без дефектів.

Міжнародні вантажоперевезення

Іноді перевезти особисті майно або товари потрібно за межі України. У цьому варіанті організовується міжнародне перевезення вантажів. Приготування вимагає ретельного планування маршруту, підготовки потрібних свідоцтв. У нашій фірмі можна замовити міжнародні вантажоперевезення в Польщу, інші країни Євросоюзу. Ми отримуємо заявки від індивідуальних та юридичних осіб.

При здійсненні міжнародних транспортувань до Німеччини, Італії, Чехії та в інші держави необхідно підготувати товарну фактуру. Співробітники фірми зможуть правильно упакувати речі, цінні речі. Всі предмети надійно закріплюються у фургоні автотранспорту. Перелічене забезпечує безпеку цінностей клієнта. При організації міжнародних перевезень до Угорщини або іншої держави можливо замовити наступні машини:

 • мінібус — вантажопідйомність до 0,7 т (передбачено 2 місця для пасажирів);
 • максібус — кузов автомобіля об’ємом 10 м2 (для пасажирів виділено 2 місця);
 • фури для габаритних та негабаритних вантажів;
 • вантажні автомобілі Nissan, Mercedes, Tata, MAN.

Ціну міжнародних перевезень в Італію, Німеччину, Польщу та інші держави підрахує наш консультант по телефону. Спеціаліст передбачає характеристики, кубатуру багажу, особливості маршруту та ряд інших умов.

Грузчики

При переїзді, виконанні перевезень різноманітних ТМЦ, особистих багажів роблять замовлення на послуги вантажників. Співробітники фірми мають величезний досвід у виконанні подібних робіт. Це дозволяє уникнути деяких похибок. Вантажник не тільки застосовує фізичну силу, а й оцінює точність захоплення, перевезення предметів. Зазвичай експертам доводиться експлуатувати підйомну апаратуру, управління якої також передбачає відповідних навичок та знань.

У нашій організації можна оформити замовлення на сервіс вантажників у Києві та інших містах України. У разі ми надішлемо на адресу складських робітників, вантажників, які добре занурять і звантажать габаритні, об’ємні вантажі, вироби, ретельно зафіксують установки, інші матеріальні цінні речі у фургоні. Наші робітники з навантаження в Білій Церкві, Києві, Запоріжжі, Полтаві та інших мегаполісах здійснять такі роботи:

 • завантаження та розвантаження;
 • постановка меблів та оргтехніки по зонах;
 • паковка;
 • демонтаж та монтаж меблів;
 • спуск та підйом без ліфта;
 • складські роботи.

На нашому сайті аналогічно можна оформити замовлення на такелажні послуги у Києві та інших містах. Ми виконаємо заявки будь-який складності. У нас можна замовити сервіс робітників з навантаження у Києві негайно або на конкретний час. Оплата розраховується погодинно.

До нашої компанії ЕКСТРА ЕКОНОМ досить часто звертаються клієнти для оренди співробітників для переїзду квартири, офісу, доставки товарів, будматеріалів, вивезення будівельного буду та об’ємного сміття. Всі наші співробітники мають високу підготовку, проходять належнінавчання. Це дає можливість нам вирішувати запитання будь-якої складності.

Пакувальні матеріали

Перед транспортуванням ТМЦ та індивідуальних предметів їх бажано упакувати. Це значно зменшує ймовірність їх псування. Плівки, картонна упаковка для перевезення вантажів оберігає площини від подряпин, сміття, забруднення, впливу вологи та інших негативних впливів.

Найголовніше пакувати роздільні компоненти або конструкцію цілком. Особисті майно при переїзді бажано складати у картонні коробки для вантажоперевезень. Внутрі може враховуватися специфічний матеріал, що захищає товар та речі від різних впливів. При потреби співробітники фірми запечатають ТМЦ у відповідності з діючими стандартами.

Ми рекомендуємо обов’язково упаковувати перед транспортуванням дивани, крісла, стільці та іншу предмети меблів, матраци, товари з тканинною та шкіряною драпіровкою, побутову техніку і т. д. стане в нагоді універсальна упаковка. Коли вантаж своєрідний, ми порекомендуємо відповідні матеріали. У нас можливо замовити упаковку в Києві таке:

 • Картон для транспортувань. Це дешевий, але надійний матеріал, той який випускається начебто куточків, коробок. Гофрокартон несприйнятливий до навантажень, міцний та універсальний. Ящики з даного сировини можливо ставити одну на іншу. Зазвичай в упаковки з гофрованого картону укладають посуд, дрібні домашні речі та апаратуру, об’єкти інтер’єру, одяг, іграшки, літературу і т.д.
 • Ящики з товстого картону або деревини використовують при транспортуванні крихких виробів, як наприклад, елементів з кераміки, фарфору, скла, кришталю, а також сприйнятливої до пульсацій техніки. Дана тара прорахована на великі напруги.
 • Повітряно-бульбашкова плівка для перевезення вантажів. Матеріал застосовується для тендітних виробів, картин, дзеркал, порцеляни і т. д. Це додатково оберігає ТМЦ від поломок при перевезенні у коробках або за їх відсутності.
 • Стрейч-плівки для упаковки речей. Використовується для захисту побутових приладів, елементів екстер’єру. Матеріал використовується для упаковування кухонного посуду, техніки та інших речей різного обсягу.

Ми надамо матеріали для упаковки малогабаритних і великих конструкцій, предметів. Наші співробітники допоможуть підібрати оптимальний спосіб.

Транспортування сміття

В результаті будівництва або ремонту залишається багато сміття та відходів. Це демонтована обробка та конструкції, витрачені упаковки від матеріалів і т. д. Для того, щоб швидко прибрати майданчик, замовляйте у нашій компанії вивіз будівельного сміття у Києві або інших мегаполісах України. Потрібно пам’ятати, що викидати подібні відходи у звичні сміттєві контейнери не можна.

Наша компанія здійснить вивіз будівельного сміття на призначений для подібного полігон. На нашому сайті можна замовити разову послугу або укласти угоду на постійній основі. Ми не вивозимо домашні відходи та сміття, автомобільні шини. Наша фірма надаємо дохідну вартість транспортування будівельного сміття та відходів. Зверніться до наших менеджерів, щоб задати питання, оформити заявку.